• Imprimeix

Escoles

Per trobar qualsevol centre podeu fer servir el cercador del navegador amb les tecles Ctrl + F

 

Escola Abat Marcet (Terrassa )
Escola Abat Oliba (Cornellà de Llobregat )
Escola Abat Ruera - ZER Pedrera (Puiggròs)
Escola Abel Ferrater (La Selva del Camp)
Escola Agnès Armengol (Sabadell)
Escola Agnès de Sitges (Sitges)  
Escola Àgora (Barcelona)
Escola Agrupació Sant Jordi (Fonollosa)
Escola Agustí Bartra (Terrassa)
Escola Agustí Gifre (Sant Gregori)
Escola Aiguamarina (Barcelona)
Escola Alba (Corbins)
Escola Albirka (Arbeca)
Escola Alcalde Marcet (Sabadell)
Escola Aldric (Cassà de la Selva)
Escola Alexandre Galí (Badalona)
Escola Alexandre Galí (Cornellà de Llobregat)
Escola Alfons I (Puigcerdà)
Escola Alfred Mata (Puig-reig)
Escola Alfred Potrony (Térmens)
Escola Alta Segarra (Calaf)
Escola Alzina Reclamadora (Fontcoberta)
Escola Amadeu Vives (Sabadell)
Escola Amat Verdú (Sant Boi de Llobregat)
Escola Ametllers (Sant Joan de Vilatorrada)
Escola Amistat (Figueres)
Escola Andersen (Vic)
Escola Andreu Castells (Sabadell)
Escola Àngel Guimerà (Balaguer)
Escola Àngel Guimerà (Pallejà)
Escola Àngel Guimerà (Sant Andreu de la Barca)
Escola Àngel Guimerà (El Vendrell)
Escola Àngel Guimerà (Tàrrega)
Escola Àngel Serafí i Casanovas (Sort)
Escola Àngela Roca (Viladecans)
Escola Angeleta Ferrer (Mataró)
Escola Àngels Alemany i Boris (Lloret de Mar)
Escola Àngels Garriga (Barcelona)
Escola Àngels Garriga (El Vendrell)
Escola Anicet de Pagès i de Puig (Figueres)
Escola Anicet Villar - ZER Les Vinyes (Marcà)
Escola Annexa - Joan Puigbert (Girona)
Escola Anselm Clavé (Cornellà de Llobregat)
Escola Antaviana (Barcelona)
Escola Anton Busquets i Punset - ZER El Moianès Ponent (Calders)
Escola Antoni Balmanya - ZER Requesens (Espolla)
Escola Antoni Balmanya (Barcelona)
Escola Antoni Bergós - ZER L'Horta de Lleida (Lleida)
Escola Antoni Botey (Badalona)
Escola Antoni Brusi (Barcelona)
Escola Antoni Doltra (Pineda de Mar)
Escola Antoni Gaudí (Castelldefels)
Escola Antoni Gaudí (Cornellà de Llobregat )
Escola Antoni Gaudí (Sant Boi de Llobregat)
Escola Antoni Gaudí (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Antoni Gaudí (Santa Margarida de Montbui)
Escola Antoni Grau Minguell (Sant Quintí de Mediona)
Escola Antoni Nat - ZER Benissanet-Miravet (Benissanet)
Escola Antoni Roig (Torredembarra)
Escola Antoni Ubach i Soler (Terrassa)
Escola Antoni Vilanova (Falset)
Escola Antonio Machado (Mataró)
Escola Antònia Simó Arnó (Almacelles)
Escola Anxaneta (Mataró)
Escola Aqua Alba (Gualba)
Escola Arc d'Adà - ZER L'Oliver (Llardecans)
Escola Ardenya
(Sant Feliu de Guixols)
Escola Arnau Berenguer (El Palau d'Anglesola)
Escola Arnau Mir - ZER Urgellet (Ribera d'Urgellet)
Escola Arquitecte Gaudí (Sant Feliu de Llobregat)
Escola Arraona (Sabadell)
Escola Arrels (Santa Margarida i els Monjos)
Escola Arrels - ZER l'Horta de Lleida (Els Alamús)
Escola Artur Martorell (Badalona)
Escola Aurora - ZER Alt Lluçanès (Sant Boi de Lluçanès)
Escola Ausiàs March (Barcelona)
Escola Ausiàs March (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Badalona Port (Badalona)
Escola Bages (Manresa)
Escola Balàfia (Lleida)
Escola Balandrau (Girona)
Escola Baldiri Reixac (Barcelona)
Escola Baldiri Reixac (Badalona)
Escola Baldiri Reixac (Banyoles)
Escola Baloo (Barcelona)
Escola Baltasar Segú (Valls)
Escola Barcelona (Barcelona)
Escola Barrufet (Barcelona)
Escola Baró de Viver (Barcelona)
Escola Beat Bonaventura Gran (Riudoms)
Escola Beethoven (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Bellaterra (Cerdanyola del Vallès)
Escola Bellpuig (Sant Julià de Vilatorta)
Escola Benviure (Castellbisbal)
Escola Berenguer de Montoliu - ZER Els Ceps (Masllorenç)
Escola Bernardí Tolrà (Vila-rodona)
Escola Bernat de Riudemeia (Argentona)
Escola Bernat Desclot (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Bernat Metge (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Bernat Metge (El Prat de Llobregat)
Escola Bertí (L'Ametlla del Vallès)
Escola Bisbat d'Egara (Terrassa)
Escola Bítem - ZER Riu Avall (Tortosa)
Escola Blanca de Villalonga-ZER Alt Segrià (La Portella)
Escola Bonavista (Castellar del Vallès)
Escola Bonavista (Bellcaire d'Urgell)
Escola Bonavista (Tarragona)
Escola Brasil (Barcelona)
Escola Bressol El Gargot (Parets del Vallès)
Escola Bufalà (Badalona)
Escola Busquets i Punset (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Ca n'Alzamora (Rubí)
Escola Cal Músic (Mollet del Vallès)
Escola Calderón de la Barca (Barcelona)
Escola Cal·lípolis (Vila-seca)
Escola Campderrós (Vallirana)
Escola Camí del Mig (Mataró)
Escola Camins (Banyoles)
Escola Camins (Les Franqueses del Vallès)
Escola Campclar (Tarragona)
Escola Camps Elisis (Lleida)
Escola Can Besora (Mollet del Vallès)
Escola Can Cladellas (Palau-solità i Plegamans)
Escola Can Coll (Torrelles de Llobregat)
Escola Can Deu (Sabadell)
Escola Can Llobet (Barberà del Vallès)
Escola Can Manent (Cardedeu)
Escola Can Massallera (Sant Boi de Llobregat)
Escola Can Palmer (Viladecans)
Escola Can Parera (Montornès del Vallès)
Escola Can Puig (Banyoles)
Escola Can Roca (Castelldefels)
Escola Can Rull (Sabadell)
Escola Can Salvi (Sant Andreu de la Barca)
Escola Can Serra (Barberà del Vallès)
Escola Can Sorts (Sentmenat)
Escola Canigó (Sant Just Desvern)
Escola Canigó (Vilanova i la Geltrú)
Escola Caritat Serinyana (Cadaqués)
Escola Carles Buïgas (Cerdanyola del Vallès)
Escola Carles Faust (Blanes)
Escola Carles I (Barcelona)
Escola Carles III (Sant Carles de la Ràpita)
Escola Carlit (Barcelona)
Escola Carme Auguet (Girona)
Escola Carme Guasch i Darné (Figueres)
Escola Carrassumada (Torres de Segre)
Escola Carrilet (Palafrugell)
Escola Cascavell (Sant Adrià de Besòs)
Escola Cassià Costal (Girona)
Escola Castanyer (Sant Joan les Fonts)
Escola Castell Ciuró (Molins de Rei)
Escola Castell d'Òdena (Òdena)
Escola Castell de Dosrius (Dosrius)
Escola Castell de Calafell (Calafell)
Escola Castell de Farners (Santa Coloma de Farners)
Escola Castell-Ciutat - ZER Urgellet (La Seu d'Urgell)
Escola Casteth Leon - ZER Val d'Aran (Es Bòrdes)
Escola Castellroc (Castellfollit de la Roca)
Escola Castellum (Sant Julià de Ramis)
Escola Catalònia (Barcelona)
Escola Catalunya (Navarcles)
Escola Catalunya (Sabadell)
Escola Catalunya (Sant Cugat del Vallès)
Escola Catalunya (Sant Adrià de Besòs)
Escola Cau de la Guineu (Corbera de Llobregat)
Escola Cavall Bernat (Barcelona)
Escola Cavaller  Arnau (Riudoms)
Escola Cèlia Artiga (Reus)
Escola Centcelles (Constantí)
Escola Cèsar August (Tarragona)
Escola Cèsar Martinell - ZER Terra Alta-Centre (El Pinell de Brai)
Escola Cervantes (Barcelona)
Escola Cervantes (Lleida)
Escola Cérvola Blanca (Sant Martí de Tous)
Escola Charles Darwin (El Prat de Llobregat)
Escola Charlie Rivel (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Cifuentes (Sabadell)
Escola Cinta Curto (Tortosa)
Escola Circell (Olèrdola)
Escola Cirera (Mataró)
Escola Ciutat Comtal (Barcelona)
Escola Ciutat d'Alba (Sant Cugat del Vallès)
Escola Ciutat Jardí (Lleida)
Escola Col·legis Nous (Mollet del Vallès)
Escola Colònia Güell (Santa Coloma de Cervelló)
Escola Colors (Les Franqueses del Vallès)
Escola Collaso i Gil (Barcelona)
Escola Collserola (Sant Cugat del Vallès)
Escola Collserola (Cerdanyola del Vallès)
Escola Comtes de Lacambra (Les Masies de Voltregà)
Escola Comtes de Torregrossa (Alcarràs)
Escola Consol Ferré (Amposta)
Escola Concepción Arenal (Barcelona)
Escola Concòrdia (Sabadell)
Escola Congost (Canovelles)
Escola Copons (Copons)
Escola Cor de Roure (Santa Coloma de Queralt)
Escola Cossetània (Vilanova i la Geltrú)
Escola Coves d'en Cimany (Barcelona)
Escola Creu Alta (Sabadell)
Escola Creu del Batlle - ZER L'Horta de Lleida (Lleida)
Escola Cristòfor Mestre (Vilafranca del Penedès)
Escola d'Alfara de Carles - ZER Mont Caro (Alfara de Carles)
Escola d'Almenar (Almenar)
Escola d'Olvan - ZER Baix Berguedà (Olvan)
Escola de Bordils (Bordils)
Escola de Borredà - ZER Berguedà Centre (Borredà)
Escola de Butsènit - ZER El Sió (Montgai)
Escola de Cabanes (Cabanes)
Escola de Cabra del Camp - ZER La Parellada (Cabra del Camp)
Escola de Can Llong (Sabadell)
Escola de Collsuspina - ZER El Moianès Llevant (Collsuspina)
Escola de Gironella (Gironella)
Escola de Granollers (Granollers)
Escola de Llers (Llers)
Escola de Lliçà d'Amunt (Lliçà d'Amunt)
Escola de Maians - ZER Bages (Castellfollit del Boix)
Escola de Maspujols (Maspujols)
Escola de Massalcoreig - ZER L'Oliver (Massalcoreig)
Escola de Mura - ZER El Moianès Ponent (Mura)
Escola de Ponent (Tarragona)
Escola de Ponts (Ponts)
Escola de Pràctiques I (Lleida)
Escola de Pràctiques (Tarragona)
Escola de Rasquera - ZER La Font de l'Aiguadí (Rasquera)
Escola de Riudellots de la Selva (Riudellots de la Selva)
Escola de Sant Andreu de la Barca (Sant Andreu de la Barca)
Escola de Sant Esteve de Guialbes (Vilademuls)
Escola de Sant Quirze Safaja - ZER El Moianès Llevant (Sant Quirze Safaja)
Escola de Tuixent - ZER Urgellet (Josa i Tuixent)
Escola de Vila-roja (Girona)
Escola de L'Estany - ZER El Moianès Llevant (L'Estany)
Escola de la Concepció (Barcelona)
Escola de la Granadella - ZER Elaia (La Granadella)
Escola de La Riba (La Riba)
Escola de la Valldan (Berga)
Escola del Bosc (Barberà del Vallès)
Escola del Bosc (Rubí)
Escola del Far d'Empordà (El Far d'Empordà)
Escola del Lligallo del Gànguil - ZER Mestral (Camarles)
Escola del Mar (Vilassar de Mar)
Escola del Montgoi - ZER Poblet (Vilaverd)
Escola del Parc (El Prat de Llobregat)
Escola del Poble Nou del Delta - ZER Mediterrània (Amposta)
Escola del Soleràs - ZER Garrigues Altes (El Soleràs)
Escola dels Encants (Barcelona)
Escola dels Pallaresos (Els Pallaresos)
Escola Damià Mateu (Llinars del Vallès)
Escola Doctor Alberich i Casas (Reus)
Escola Doctor Arruga (Begur)
Escola Doctor Carulla (Arbúcies)
Escola Doctor Ferran - ZER Terra Alta-Centre (Corbera d'Ebre)
Escola Doctor Ferran i Clua (Barcelona)
Escola Doctor Ferrer (Artés)
Escola Doctor Fortià i Solà (Torelló)
Escola Doctor Joaquim Salarich (Vic)
Escola Doctor Piñol i Aguadé - ZER Montsant-Serra de Prades (Cornudella de Montsant)
Escola Doctor Samaranch i Fina (Santa Margarida i els Monjos)
Escola Doctor Serés (Alpicat)
Escola Doctor Sobrequés (Bescanó)
Escola Dolors Almeda (Cornellà de Llobregat)
Escola Dolors Martí i Badia (Igualada)
Escola Dolors Monserdà-Santapau (Barcelona)
Escola Dolors Piera (Vilafranca del Penedès)
Escola Domeny (Girona)
Escola Dones d'Aigua (Sant Iscle de Vallalta)
Escola Dovella (Barcelona)
Escola Eduard Toda i Güell (Reus)
Escola Edumar (Castelldefels)
Escola Eiximenis (Girona)
Escola El Bosc de la Pabordia (Girona)
Escola El Bruc (El Bruc)
Escola El Bruc (Riells i Viabrea)
Escola El Cabrerès (Santa Maria de Corcó)
Escola El Castell - ZER Montsant (Cabacés)
Escola El Castellot (Castellví de la Marca)
Escola El Cérvol - ZER Riu Set (Cervià de les Garrigues)
Escola El Cim (Teià)
Escola El Corb (Corbera de Llobregat)
Escola El Cucurull (Roda de Barà)
Escola El Despujol (Les Masies de Voltregà)
Escola El Diví Mestre - ZER Terra Alta Nord (Vilalba dels Arcs)
Escola El Drac- ZER Cep de Sis(Pacs del Penedès))
Escola El Farell (Caldes de Montbui)
Escola El Garrofer (Viladecans)
Escola El Gegant del Rec (Salt)
Escola El Gurri - ZER Guilleries (Taradell)
Escola El Margalló (Vilanova i la Geltrú)
Escola El Martinet (Ripollet)
Escola El Miracle (Tarragona)
Escola El Montcau - ZER Subirats (Ordal)
Escola El Morrot (Olot)
Escola El Morsell (Olivella)
Escola El Palau (Molins de Rei)
Escola El Pi (Sant Pere de Ribes)
Escola El Pi Gros (Sant Cebrià de Vallalta)
Escola El Pla (Salt)
Escola El Polvorí (Barcelona)
Escola El Rajaret - ZER Montgri (Bellcaire d'Empordà)
Escola El Roquissar (Altafulla)
Escola El Roser - ZER La Coma (Sudanell)
Escola El Roure (Pontons)
Escola El Roure (Sant Fost de Campsentelles)
Escola El Sagrer (Barcelona)
Escola El Sarraí - ZER Baix Priorat (Bellmunt del Priorat)
Escola El Segrià - ZER L'Horta de Lleida (Lleida)
Escola El Sitjar (Linyola)
Escola El Sol i La Lluna (Castellar del Vallès)
Escola El Solell (La Palma de Cervelló)
Escola El Temple (Tortosa)
Escola El Terrall - ZER Espernallac (Castellserà)
Escola El Timó - ZER Plaurcén (Sidamon)
Escola El Tormo - ZER Ribera d'Ebre Nord (La Torre de l'Espanyol)
Escola El Turó (Barcelona)
Escola El Turó (Bigues i Riells)
Escola El Turó (Masquefa)
Escola El Turó (Montcada i Reixac)
Escola El Turonet (Sant Quirze del Vallès)
Escola El Vallès (Terrassa)
Escola El Verger - ZER Ribera d'Ebre Nord (Garcia)
Escola El Vinyet (Solsona)
Escola El Virolet (Sabadell)
Escola El Viver (Montcada i Reixac)
Escola Eladi Homs (Valls)
Escola Elisa Badia (Barberà del Vallès)
Escola Elisenda de Montcada (Barcelona)
Escola Els Alocs (Vilassar de Mar)
Escola Els Ametllers (La Pobla de Montornès)
Escola Els Àngels (Tarragona)
Escola Els Arenys (Castellbisbal)
Escola Els Aubis - ZER Riu Set (L'Albi)
Escola Els Castanyers - ZER Guilleries (Viladrau)
Escola Els Cingles (L'Ametlla del Vallès)
Escola Els Convents (Martorell)
Escola Els Cossetans (Cunit)
Escola Els Costerets (Sant Pere de Ribes)
Escola Els Dòlmens - ZER Requesens (Capmany)
Escola Els Estanys (Castell-Platja d'Aro)
Escola Els Ganxets (Reus)
Escola Els Grecs (Roses)
Escola Els Horts (Barcelona)
Escola Els Llorers (Barcelona)
Escola Els Pinetons (La Garriga)
Escola Els Pinetons (Ripollet)
Escola Els Pins (Castelldefels)
Escola Els Pins (Cornellà de Llobregat)
Escola Els Planells (Artesa de Segre)
Escola Els Porxos (Barcelona)
Escola Els Quatre Vents (Canovelles)
Escola Els Quatre Vents (Sant Jaume dels Domenys)
Escola Els Raiers (La Pobla de Segur)
Escola Els Secallets (El Vendrell)
Escola Els Set Focs - ZER Elaia (Bellaguarda)
Escola Els Terraprims - ZER Tramuntana (Saus, Camallera i Llampaies)
Escola Els Til·lers (Artesa de Lleida)
Escola Els Til·lers - ZER El Francolí (La Masó)
Escola Els Valentins - ZER Tramuntana (Vilamacolum)
Escola Els Vinyals (Lliçà de Vall)
Escola Els Xiprers (Barcelona)
Escola Elvira Cuyàs (Montcada i Reixac)
Escola Emili Juncadella (Barcelona)
Escola Emili Teixidor (Roda de Ter)
Escola Empordanet (La Bisbal de l'Empordà)
Escola Empúries (L'Escala)
Escola Enric Farreny (Lleida)
Escola Enric Granados (Barcelona)
Escola Enric Grau i Fontserè (Flix)
Escola Enric Tatché i Pol (Ripollet)
Escola Enxaneta (Terrassa)
Escola Enxaneta (Valls)
Escola Enxaneta (Viladecans)
Escola Ernest Lluch (Abrera)
Escola Escola Nova (Cervelló)
Escola Escursell i Bartalot (Ripollet)
Escola Espiga (Lleida)
Escola Espígol - ZER Riu Ondara (Tornabous)
Escola Espronceda (Sabadell)
Escola Estalella i Graells (Vilafranca del Penedès)
Escola Estel (Molins de Rei)
Escola Estel-Guinardó (Barcelona)
Escola Esteve Carles (Lloret de Mar)
Escola Esteve Barrachina (Sitges)
Escola Eugeni d'Ors (Valls)
Escola Eulàlia Bota (Barcelona)
Escola Europa (Salou)
Escola Fabra (Alella)
Escola Falguera (Sant Feliu de Llobregat)
Escola Fanals d'Aro (Castell-Platja d'Aro)
Escola Farigola (Seva)
Escola Feliu i Vegués (Badalona)
Escola Ferran de Sagarra (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Ferrer i Guàrdia (Granollers)
Escola Ferrer i Guàrdia (Barcelona)
Escola Ferreries (Tortosa)
Escola Flama (Sant Fruitós de Bages)
Escola Floresta (Sabadell)
Escola Fluvià (Barcelona)
Escola Folch i Torres (Badalona)
Escola Folch i Torres (Esplugues de Llobregat)
Escola Font Freda (Montcada i Reixac)
Escola Font de l'Alba  (Terrassa)
Escola Font de l'Anoia - ZER Vent d'Avall (Sant Martí Sesgueioles)
Escola Font de l'Arc - ZER Baix Camp Sud (Vilanova d'Escornalbou)
Escola Font d'en Fargas (Barcelona)
Escola Font de l'Orpina (Vacarisses)
Escola Font del Roure (Masquefa)
Escola Font Rosella (Sabadell)
Escola Font-rúbia (Font-rubí)
Escola Forn d'Anells (Fornells de la Selva)
Escola Francesc Aldea i Pérez (Terrassa)
Escola Francesc Feliu (Aitona)
Escola Francesc Ferrer i Guàrdia (El Masnou)
Escola Francesc Macià (Barcelona)
Escola Francesc Macià (Òrrius)
Escola Francesc Macià (Vilassar de Dalt)
Escola Francesc Platón i Sartí (Abrera)
Escola Fray Luís de León (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Frederic Godas (Lleida)
Escola Frederic Mistral (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Fructuós Gelabert (Barcelona)
Escola Gabriel Castella i Raich (Igualada)
Escola Galceran de Pinós (Bagà)
Escola Galileo Galilei (El Prat de Llobregat)
Escola Garbí - ZER Montsant-Serra de Prades (Poboleda)
Escola García i Fossas (Igualada)
Escola Garigot (Castelldefels)
Escola Garona (Vielha e Mijaran)
Escola Gaspar de Portolà (Balaguer)
Escola Gaspar de Queralt (Amer)
Escola Gaudí (Sabadell)
Escola Gavà Mar (Gavà)
Escola Gayarre (Barcelona)
Escola Gaziel (Sant Feliu de Guíxols)
Escola General Prim (Reus)
Escola Gerbert d'Orlhac (Sant Cugat del Vallès)
Escola Germanes Bertomeu (Mataró)
Escola Germans Amat i Targa (Viladecans)
Escola Germans Corbella (Cardedeu)
Escola Gil Cristià i Arbós (La Selva del Camp)
Escola Ginesta (Matadepera)
Escola Ginesta (Vilanova i la Geltrú)
Escola Gira-sol - ZER Baix Berguedà (Montmajor)
Escola Gitanjali (Badalona)
Escola Gonçal Comellas (Avinyonet de Puigventós)
Escola Gornal (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Guerau de Liost (Les Franqueses del Vallès)
Escola Guerau de Peguera (Torrelles de Foix)
Escola Guillem Fortuny (Cambrils)
Escola Guillem Isarn (La Fuliola)
Escola Guillem de Balsareny (Balsareny)
Escola Guillem de Claramunt (La Secuita)
Escola Guillem de Mont-rodon (Vic) 
Escola Herois del Bruc (Piera)
Escola Heura (Barcelona)
Escola Heurom - ZER Alt Lluçanès (Perafita)
Escola Honorable Josep Tarradellas (El Prat de Llobregat)
Escola Horta Vella (Sant Carles de la Ràpita)
Escola Ignasi Iglésias (Cornellà de Llobregat)
Escola Ignasi Iglesias (Tordera)
Escola Ignasi Melé i Farré (Tossa de Mar)
Escola Ildefons Cerdà (Centelles)
Escola Ítaca (Badalona)
Escola Ítaca (Barcelona)
Escola Ítaca (Vilanova i la Geltrú)
Escola Isaac Peral (Terrassa)
Escola Isabel Besora (Reus)
Escola Jacint Verdaguer (Canovelles)
Escola Jacint Verdaguer (Castelldefels)
Escola Jacint Verdaguer (El Prat de Llobregat)
Escola Jacint Verdaguer (Pallejà)
Escola Jacint Verdaguer (Santa Eugènia de Berga)
Escola Jaume Balmes (Castellbell i el Vilar)
Escola Jaume Balmes (Cervera)
Escola Jaume Balmes (Corbera de Llobregat)
Escola Jaume Balmes (El Prat de Llobregat)
Escola Jaume Balmes (Sant Feliu de Codines)
Escola Jaume Balmes (Sant Martí Sarroca)
Escola Jaume Ferran i Clua (Sant Cugat del Vallès)
Escola Jaume Llull (Sant Andreu de Llavaneres)
Escola Jaume I (Barcelona)
Escola Jaume I (La Sénia)
Escola Jaume I (Pineda de Mar)
Escola Jaume Salvatella (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Jaume II (El Perelló)
Escola Jaume Vicens i Vives (Roses)
Escola Joan Abelló (Mollet del Vallès)
Escola Joan Ardèvol (Cambrils)
Escola Joan Bruguera (Girona)
Escola Joan Casas (Sant Antoni de Vilamajor)
Escola Joan Coromines (Mataró)
Escola Joan Juncadella (Sant Vicenç dels Horts)
Escola Joan Llongueras (Badalona)
Escola Joan Maragall (Arenys de Mar)
Escola Joan Maragall (El Prat de Llobregat)
Escola Joan Maragall (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Joan Maragall (Lleida)
Escola Joan Maragall (Ripoll)
Escola Joan Maragall (Rubí)
Escola Joan Maragall (Sant Andreu de la Barca)
Escola Joan Maragall (Sant Cugat del Vallès)
Escola Joan Maragall (Santa Pau)
Escola Joan Maragall (Vilanova del Camí)
Escola Joan Marquès i Casals (Terrassa)
Escola Joan Miró (Badalona)
Escola Joan Miró (Barcelona)
Escola Joan Perich i Valls (Sant Joan Despí)
Escola Joan Perucho (Albinyana)
Escola Joan Plana (Puigpelat)
Escola Joan Reglà (Bàscara)
Escola Joan Sallarès i Pla (Sabadell)
Escola Joan Salvat Papasseit (Mollet del Vallès)
Escola Joan Salvat i Papasseit (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Joan Sanpera i Torras (Les Franqueses del Vallès)
Escola Joan Solans (Granollers)
Escola Joan Torredemer Canela (Matadepera)
Escola Joan XXIII (Balenyà)
Escola Joan XXIII (Les Borges Blanques)
Escola Joan XXIII (Lleida)
Escola Joan XXIII (Terrassa)
Escola Joan de Margarit (La Bisbal d'Empordà)
Escola Joana d'Empúries (Castelló d'Empúries)
Escola Joanot Alisanda (Sabadell)
Escola Joaquim Blume (Sabadell)
Escola Joaquim Cusí i Furtunet (Figueres)
Escola Joaquim Gifré (Garrigella)
Escola Joaquim Palacín (Bellvís)
Escola Joaquim Ruyra (Barcelona)
Escola Joaquim Ruyra (Blanes)
Escola Joaquim Ruyra (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Joaquim Vallmajó (Navata)
Escola Joc de la Bola (Lleida)
Escola Joncadella (Sant Joan de Vilatorrada)
Escola Josep Andreu - Charlie Rivel (Cubelles)
Escola Josep Baltà i Elias (Vilafranca del Penedès)
Escola Josep Barceló i Matas (Palafrugell)
Escola Josep Boada (Badalona)
Escola Josep Carner (Badalona)
Escola Josep Dalmau i Carles (Girona)
Escola Josep Espasa - ZER Riu Set (La Pobla de Cérvoles)
Escola Josep Ferrà i Esteva (Olesa de Montserrat)
Escola Josep Fusté (Alforja)
Escola Josep Gras (Sant Llorenç Savall )
Escola Josep Guinovart (Castelldefels)
Escola Josep Madrenys (Vilobí d'Onyar)
Escola Josep Manuel Peramàs (Mataró)
Escola Josep Maria Ciurana (Sant Boi de Llobregat)
Escola Josep Maria de Sagarra (Barcelona)
Escola Josep Maria Folch i Torres (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Josep Maria Folch i Torres (Palau-solità i Plegamans)
Escola Josep Maria Jujol (Barcelona)
Escola Josep Maria Madorell (Molins de Rei)
Escola Josep Maria Soler i Gené (Montbrió del Camp)
Escola Josep Masclans (Vallbona d'Anoia)
Escola Josep Monmany Amat (Sant Feliu de Llobregat)
Escola Josep Montserrat (Mataró)
Escola Josep Nin (Salomó)
Escola Josep Orriols i Roca (Moià)
Escola Josep Pallach (Figueres)
Escola Josep Pallerola i Roca (Sant Celoni)
Escola Josep Peñuelas del Rio (La Jonquera)
Escola Josep Pla (Sant Andreu de la Barca)
Escola Josep Pous i Pagès (Figueres)
Escola Josep de Ribot i Olivas (Vilamalla)
Escola Josep Veciana (Perafort)
Escola Josep Ventalló i Vintró (Terrassa)
Escola José Echegaray (Martorell)
Escola José Juan Ortiz (Sant Andreu de la Barca)
Escola Juan Ramón Jiménez (Martorell)
Escola Juan Ramón Jiménez (Sabadell)
Escola L'Albiol - ZER Alt Berguedà (Sant Julià de Cerdanyola)
Escola L'Ametller - ZER Terra Alta Nord (La Pobla de Massaluca)
Escola L'Antina (Torredembarra)
Escola L'Aragai (Vilanova i la Geltrú)
Escola L'Arc de Sant Martí (Barcelona)
Escola L'Areny (Cornellà de Llobregat)
Escola L'Arjau (Vilanova i la Geltrú)
Escola l'Arrabassada (Tarragona)
Escola L'Assumpció (Deltebre)
Escola L'Aulet (Celrà)
Escola L'Entorn (Porqueres)
Escola L'Era de Dalt (Tona)
Escola L'Esculapi (L'Escala)
Escola L'Espígol - ZER Garrigues Altes (Juncosa)
Escola L'Esqueix - ZER El Moianès Ponent (Monistrol de Calders)
Escola L'Estació (Sant Feliu de Guíxols)
Escola L'Estany - ZER Empordanet-Gavarres (Ullastret)
Escola L'Estel - ZER Els Ceps (Bonastre)
Escola L'Estel - ZER Vent Serè (Castellnou de Seana)
Escola L'Estel (Barcelona)
Escola L'Estel (Sant Guim de Freixenet)
Escola l'Estelada (Cànoves i Samalús)
Escola L'Olivar (Castellnou de Bages)
Escola L'Olivera (Cabrils)
Escola L'Olivera (Sant Cugat del Vallès)
Escola L'Olivera (Vallirana)
Escola L'Univers (Barcelona)
Escola La Barquera - ZER Atzavara (Alió)
Escola La Benaula (Caldes de Malavella)
Escola La Bòbila (Cambrils)
Escola La Bòbila (Les Preses)
Escola la Branca - ZER Montgrí (Albons)
Escola La Cabana (Les Cabanes)
Escola La Caixa (Barcelona)
Escola La Canaleta (Vila-seca)
Escola La Canonja (La Canonja)
Escola La Carpa (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola La Creu (Torrefarrera)
Escola La Draga (Banyoles)
Escola La Falguera (Vilanova del Vallès)
Escola La Fassina (Mediona)
Escola La Farga (Salt)
Escola La Farigola de Vallcarca (Barcelona)
Escola La Farigola del Clot (Barcelona)
Escola La Floresta (Sant Cugat del Vallès)
Escola La Florida (Santa Perpètua de Mogoda)
Escola La Font (Manresa)
Escola La Forja - ZER Alt Lluçanès (Alpens)
Escola La Garalda (Pallejà)
Escola La Gessera - ZER Ports-Algars (Caseres)
Escola La Ginesta (Vallirana)
Escola La Ginesta (Calafell)
Escola La Guàrdia (Sant Vicenç dels Horts)
Escola La Jota (Badia del Vallès)
Escola La LLàntia (Mataró)
Escola La Llacuna del Poblenou (Barcelona)
Escola La Marina (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola La Maquinista (Barcelona)
Escola La Mar Bella (Barcelona)
Escola La Mercè (Tortosa)
Escola La Miranda-ZER Ports-Algars (Arnes)
Escola La Mitjana (Lleida)
Escola La Monjoia (Sant Bartomeu del Grau)
Escola La Muntanya (Aiguafreda)
Escola La Muntanyeta (Barcelona)
Escola La Muntanyeta (Bellvei)
Escola La Muñeira (Badia del Vallès)
Escola La Noguera (Balaguer)
Escola La Nova Electra (Terrassa)
Escola La Palmera (Barcelona)
Escola La Parellada (Santa Oliva)
Escola La Pau (Sant Sadurní d'Anoia)
Escola La Pedra Dreta - ZER Empordanet-Gavarres ( Sant Sadurní l'Heura)
Escola La Pineda - ZER Riu Avall (Tivenys)
Escola La Plana (Vila-seca)
Escola La Popa - ZER El Moianès Llevant (Castellcir)
Escola La Portalada (Altafulla)
Escola La Renaixença (Manresa)
Escola La Roda (Terrassa)
Escola La Romànica (Sabadell)
Escola La Rosella (Rosselló)
Escola La Roureda (Sant Esteve Sesrovires)
Escola La Roureda (Tordera)
Escola La Sagrera (Santa Eulàlia de Ronçana)
Escola La Salut (Collbató)
Escola La Sardana (Badia del Vallès)
Escola La Sedeta (Barcelona)
Escola La Serreta (Alella)
Escola La Serreta (Santpedor)
Escola La Sínia (Molins de Rei)
Escola La Sínia (Vic)
Escola La Sínia (Calonge)
Escola La Torre (La Torre de Claramunt)
Escola La Torreta (La Roca del Vallès)
Escola La Valira (La Seu d'Urgell)
Escola La Vall Fosca - ZER Pallars Jussà (La Torre de Cabdella)
Escola La Vinyala (Sant Vicenç dels Horts)
Escola La Vitxeta  (Reus)
Escola Lacustària (Llagostera)
Escola Lanaspa-Giralt (Terrassa)
Escola Lavínia (Barcelona)
Escola Les Aigües (Cardedeu)
Escola Les Arenes (Terrassa)
Escola Les Arrels (Mollerussa)
Escola Les Arrels (Salt)
Escola Les Basseroles (Seva)
Escola Les Ciències (Badalona)
Escola Les Clisques - ZER Cap de Creus  (Port de la Selva)
Escola Les Codinetes (La Nou de Gaià)
Escola Les Comes (Rodonyà)
Escola Les Cometes (Llorenç del Penedès)
Escola Les Corts (Barcelona)
Escola Les Deveses (Salt)
Escola Les Eres - ZER Ribera d'Ebre Nord (Vinebre)
Escola Les Eres (Creixell)
Escola Les Escoles (Gurb)
Escola Les Escomes - ZER El Llierca (Sant Jaume de Llierca)
Escola Les Falgueres (Celrà)
Escola Les Falgueres (Fogars de la Selva)
Escola Les Flandes (Piera)
Escola Les Fontetes (Cerdanyola del Vallès)
Escola Les Fonts (Argentona)
Escola Les Fonts (Gelida)
Escola Les Gavarres - ZER Empordanet-Gavarres (Cruïlles)
Escola Les Llisses (Lliçà de Vall)
Escola Les Mèlies (Vilafant)
Escola Les Moreres (Flaçà)
Escola Les Moreres (Aiguamúrcia)
Escola Les Moreres - ZER Cep de Sis (Santa Fe del Penedès)
Escola Les Muralles (Montblanc)
Escola Les Oliveres - ZER Serra d'Ancosa (Cabrera d'Igualada)
Escola Les Parellades (Sant Pere de Ribes)
Escola Les Pinediques (Taradell)
Escola Les Roques Blaves (Esparreguera)
Escola Les Roquetes (Sant Pere de Ribes)
Escola Les Savines (Cervera)
Escola Les Vinyes (Sant Cugat Sesgarrigues)
Escola Lillet A. Güell (La Pobla de Lillet)
Escola Lola Anglada (Badalona)
Escola Lola Anglada (Esplugues de Llobregat)
Escola Lola Anglada (Martorell)
Escola Lola Anglada (Sant Quirze del Vallès)
Escola Lola Anglada (Tiana)
Escola Los Castellets - ZER Terra Alta Nord (La Fatarella)
Escola Loseron - ZER Val d'Aran (Naut Aran)
Escola Llagut (Sant Pere Pescador)
Escola - Llar Lluís Maria Mestres i Martí (Olot)
Escola Llebeig (Vilobí del Penedès)
Escola Llebetx (Vilanova i la Geltrú)
Escola Lledoner (Granollers)
Escola Llicorella - ZER L'Aglà (Gratallops)
Escola Llorens i Artigas (Badalona)
Escola Llorens Vallespí i Bidiella - ZER Riu i Serra (Benifallet)
Escola Lluçanès (Prats de Lluçanès)
Escola Lluís Castells (Riudaura)
Escola Lluís Millet (El Masnou)
Escola Lluís Millet (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Lluís Piquer (Parets del Vallès)
Escola Lluís Vives (Castelldefels)
Escola Lluís Viñas i Viñoles (Móra d'Ebre)
Escola Llums del Nord (Puigcerdà)
Escola M. Àngels Anglada (Figueres)
Escola Madrenc (Vilablareix)
Escola Magí Morera i Galícia (Lleida)
Escola Magraners (Lleida)
Escola Malagrida (Olot)
Escola Mallorca (Barcelona)
Escola Mansuet (Collbató)
Escola Manuel Ortiz i Castelló (Juneda)
Escola Manuel de Castellví i Feliu - ZER Atzavara (Vilabella)
Escola Mar i Cel (Cubelles)
Escola Marcel·lí Domingo (Tarragona)
Escola Marcel·lí Domingo (Tivissa)
Escola Marcel·lí Esquius (Mont-roig del Camp)
Escola Marcel·lí Moragas (Gavà)
Escola Mare Nostrum (Barcelona)
Escola Mare de Déu de Bellvitge (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Mare de Déu de la Candela (Botarell)
Escola Mare de Déu de la Candela (Valls)
Escola Mare de Déu de Montserrat (Barcelona)
Escola Mare de Déu de Montserrat (Castellbisbal)
Escola Mare de Déu de Montserrat (Castellví de Rosanes)
Escola Mare de Déu de Montserrat (Cornellà de Llobregat)
Escola Mare de Déu de Montserrat (Malgrat de Mar)
Escola Mare de Déu de Montserrat (Premià de Mar)
Escola Mare de Déu de Montserrat (Súria)
Escola Mare de Déu de Montserrat-ZER Vall de l'Aranyó (L'Albagés)
Escola Mare de Déu de Núria (Ribes de Freser)
Escola Mare de Déu de Talló (Bellver de Cerdanya)
Escola Mare de Déu de l'Esperança - ZER La Parellada (Figuerola del Camp)
Escola Mare de Déu de l'Horta (Ivars d'Urgell)
Escola Mare de Déu de la Mercè (Calonge)
Escola Mare de Déu de la Mercè-ZER La Segarra (Sant Ramon)
Escola Mare de Déu de la Muntanya (Esparreguera)
Escola Mare de Déu de la Fontcalda-ZER Ports-Algars (Prat de Comte)
Escola Mare de Déu de la Roca (Mont-roig del Camp)
Escola Mare de Déu del Carme(Alcoletge)
Escola Mare de Déu del Lledó (La Pobla de Mafumet)
Escola Mare de Déu del Mont (Girona)
Escola Mare de Déu del Patrocini (Cardona)
Escola Mare de Déu del Priorat (Banyeres del Penedès)
Escola Mare de Déu del Remei (Alcover)
Escola Mare de Déu del Rocío (Sant Vicenç dels Horts)
Escola Mare de Déu del Roser (Riudecols)
Escola Mare de Déu del Roser (Vallmoll)
Escola Mare de Déu del Sòl del Pont (Roda de Ter)
Escola Mare de Déu dels Torrents-ZER Poblet(Vimbodi)
Escola Margalló (Castelldefels)
Escola Margarida Xirgu (Badalona)
Escola Maria Borés (La Pobla de Claramunt)
Escola Maria Fernández de Lara (Sant Boi de Llobregat)
Escola Maria García i Cabanes (L'Aldea)
Escola Marià Fortuny (Reus)
Escola Marià Manent (Premià de Dalt)
Escola Maria-Mercè Marçal (Tàrrega)
Escola Maria Ossó (Sitges)
Escola Marianao (Sant Boi de Llobregat)
Escola Marina (Montgat)
Escola Marinada (Vilanova de Bellpuig)
Escola Marinada (Montornès del Vallès)
Escola Marinada (El Masnou)
Escola Marinada (Barcelona)
Escola Marinada (Cambrils)
Escola Màrius Torres (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Marjal-ZER Mediterrània(Alcanar)
Escola Marquès de la Pobla (Capellades)
Escola Marta Mata (Barberà del Vallès )
Escola Marta Mata (El Vendrell)
Escola Marta Mata (Girona)
Escola Marta Mata (Mataró)
Escola Marta Mata (Torelló)
Escola Marta Mata (Viladecans)
Escola Marta Mata (Vilanova del Camí)
Escola Martinet (Cornellà de Llobregat)
Escola Martí Inglès (Palau-saverdera)
Escola Martí Poch (L'Espluga de Francolí)
Escola Mas Boadella (Sabadell)
Escola Mas Casanovas (Barcelona)
Escola Mas Clariana (Cambrils)
Escola Mas Clarà (La Bisbal d'Empordà)
Escola Mas Maria (Cabrils)
Escola Mas Masó (Salt)
Escola Mas Rampinyo (Montcada i Reixac)
Escola Mas i Perera (Vilafranca del Penedès)
Escola Matagalls (Santa Maria de Palautordera)
Escola Matilde Orduña (Esplugues de Llobregat)
Escola Maçanet de la Selva (Maçanet de la Selva)
Escola Mediterrani (L'Ampolla)
Escola Mediterrània (Cornellà de Llobregat )
Escola Mediterrània (Pineda de Mar)
Escola Mediterrània (Sant Adrià de Besòs)
Escola Mediterrània (Sant Pere de Ribes)
Escola Menéndez Pidal (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Mercè Rodoreda (Barcelona)
Escola Mercè Rodoreda (Badalona)
Escola Mercè Rodoreda (Martorell)
Escola Mercè Rodoreda (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Mestral (Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant)
Escola Mestral (Vilanova de la Barca)
Escola Mestre Enric Gibert i Camins (Barcelona)
Escola Mestre Ignasi Peraire (Mollerussa)
Escola Mestre Josep Roncero i Pallarès - ZER Montsià (Freginals)
Escola Mestre Marcel·lí Domingo (Roquetes)
Escola Mestre Morera (Barcelona)
Escola Mestre Pla (Castellar del Vallès)
Escola Mestre Ramon Estadella i Torradeflot (Guisona)
Escola Mestres Montaña (Granollers)
Escola Mestres Munguet-Cortés (Vilanova del Vallès)
Escola Migdia (Girona)
Escola Miguel Hernández (Badalona)
Escola Milagros Consarnau (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Mil·lenari (Cardedeu)
Escola Miquel Baró Daban (Seròs)
Escola Miquel Bleach (Barcelona)
Escola Miquel Carreras (Sabadell)
Escola Miquel de Unamuno (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Miquel Granell (Amposta)
Escola Miquel Martí i Pol (Barberà del Vallès)
Escola Miquel Martí i Pol (Sabadell)
Escola Miquel Martí i Pol (Sant Feliu de Llobregat)
Escola Miquel Martí i Pol (Viladecans)
Escola Miquel Utrillo (Sitges)
Escola Miralletes (Barcelona)
Escola Misericòrdia (Canet de Mar)
Escola Misericòrdia (Reus)
Escola Mogent (Montornès del Vallès)
Escola Mogent (La Roca del Vallès)
Escola Molí de Vent (Torredembarra)
Escola Mont-roig (Balaguer)
Escola Mont-roig - ZER Requesens (Darnius)
Escola Montanyans (Castellet i la Gornal)
Escola Montagut (Santa Susanna)
Escola Montbaig (Sant Boi de Llobregat)
Escola Montbui (Caldes de Montbui)
Escola Montcau (Gelida)
Escola Montessori (Rubí)
Escola Montfalgars (Girona)
Escola Montigalà (Badalona)
Escola Montjuïc (Girona)
Escola Montmany (Figaró-Montmany)
Escola Montnegre (Sant Celoni)
Escola Montoliu (La Riera de Gaià)
Escola Montpalau (Pineda de Mar)
Escola Montsant (Reus)
Escola Montsant - ZER Montsant-Serra de Prades (Ulldemolins)
Escola Montseny (Barcelona)
Escola Montserrat  (Esparraguera)
Escola Montserrat (Sarrià de Ter)
Escola Montserratina (Viladecans)
Escola Montserrat Solà (Mataró)
Escola Montserrat Vayreda (Roses)
Escola Mossèn Baldiri Reixach (Sant Feliu de Guíxols)
Escola Mossèn Cinto (Folgueroles)
Escola Mossèn Cinto Verdaguer (Rubí)
Escola Mossèn Jacint Verdaguer (Barcelona)
Escola Mossèn Jacint Verdaguer (Cornellà de Llobregat)
Escola Mossèn Joan Batlle (Blanes)
Escola Mossèn Josep Arques (Cervera)
Escola Mossèn Ramon Bergadà (Constantí)
Escola Mossèn Ton Clavé - ZER Vent Serè (Vila-sana)
Escola Mowgli (Reus)
Escola Municipal Salvador Llobet (Granollers)
Escola Muntanyola (Muntanyola)
Escola Nabí (Barcelona)
Escola Nadal (Sant Feliu de Llobregat)
Escola Napoleó Soliva (Blanes)
Escola Narcís Monturiol (Roses)
Escola Nostra Llar (Sabadell)
Escola Nou de Forallac (Forallac)
Escola Nou de Quart (Quart)
Escola Nova Argentona (Argentona)
Escola Ocata (El Masnou)Escola de Gironella (Gironella)
Escola Octavio Paz (Barcelona)
Escola Onze de Setembre - ZER Baix Priorat (El Masroig)
Escola Onze de Setembre (Sant Quirze del Vallès)
Escola Orlandai (Barcelona)
Escola Otogesa - ZER L'Oliver (Maials)
Escola Pablo Neruda (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Països Catalans (Lleida)
Escola Palau d'Ametlla (Montornès del Vallès)
Escola Palau (Palau-solità i Plegamans)
Escola Pallaresa (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Palma de Mallorca (Barcelona)
Escola Pàmies - ZER La Font de l'Aiguadí (Ginestar)
Escola Parc de l'Aigua (Lleida)
Escola Parc de la Ciutadella (Barcelona)
Escola Parc de les Aigües (Figueres)
Escola Parc del Saladar (Alcarràs)
Escola Pardinyes (Lleida)
Escola Pare Algué (Manresa)
Escola Pare Ramon Castelltort i Miralda (Igualada)
Escola Parellada (Sant Boi de Llobregat)
Escola Patufet Sant Jordi-Francesc Batallé i Ara (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Pau Casals (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Pau Casals (El Vendrell)
Escola Pau Casals (Rubí)
Escola Pau Casals (Sabadell)
Escola Pau Casals (Sant Joan Despí)
Escola Pau Casals (Sant Llorenç d'Hortons)
Escola Pau Casals (Vacarisses)
Escola Pau Casals-Gràcia (Barcelona)
Escola Pau Claris (La Seu d'Urgell)
Escola Pau Delclòs (Tarragona)
Escola Pau Picasso (Badalona)
Escola Pau Romeva (Barcelona)
Escola Pau Sans (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Pau Vila (El Papiol)
Escola Pau Vila (Esparreguera)
Escola Pau Vila (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Pau Vila (Sant Feliu de Llobregat)
Escola Pau Vila i Dinarès (Terrassa)
Escola Pax (Tarragona)
Escola Pedra Blanca - ZER Empordanet-Gavarres (La Pera)
Escola Pedralta (Santa Cristina d'Aro)
Escola Pepa Colomer (El Prat de Llobregat)
Escola Pere Calders (Polinyà)
Escola Pere de Tera (Badalona)
Escola Pere Lliscart (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Pere Rosselló (Calonge)
Escola Pere Vila (Barcelona)
Escola Pere Virgili (Vilallonga del Camp)
Escola Pere Viver i Aymerich (Terrassa)
Escola Pérez Sala  (Vilassar de Mar)
Escola Pericot (Girona)
Escola Perú (Barcelona)
Escola Pi d'en Xandri (Sant Cugat del Vallès)
Escola Pi Verd (Palafrugell)
Escola Pilar Mestres-Jaume Torrens (La Roca del Vallès)
Escola Pilarín Bayés (Sant Quirze del Vallès)
Escola Pins del Vallès (Sant Cugat del Vallès)
Escola Pinya de Rosa (Blanes)
Escola Pinyana (Alfarràs)
Escola Pinyana (Lleida)Escola Salvador Lluch (Gavà)
Escola Pius XII - ZER L'Aglà (El Molar)
Escola Pla de Dalt (Olot)
Escola Pla de Girona (Girona)
Escola Pla de Mar (El Vendrell)
Escola Pla de l'Ametller (Banyoles)
Escola Pla de l'Avellà (Cabrera de Mar)
Escola Pla de les Vinyes (Santa Coloma de Cervelló)
Escola Pla del Puig (Sant Fruitós de Bages)
Escola Poblenou (Barcelona)
Escola Poeta Foix (Barcelona)
Escola Polinyà (Polinyà)
Escola Pompeu Fabra (Anglès)
Escola Pompeu Fabra (Cunit)
Escola Pompeu Fabra (El Pont de Vilomara i Rocafort)
Escola Pompeu Fabra (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Pompeu Fabra (Llançà)
Escola Pompeu Fabra (Lloret de Mar)
Escola Pompeu Fabra (Manlleu)
Escola Pompeu Fabra (Parets del Vallès)
Escola Pompeu Fabra (Reus)
Escola Pompeu Fabra (Sant Adrià de Besòs)
Escola Pompeu Fabra (Vallirana)
Escola Pompeu Fabra (Vilanova i la Geltrú)
Escola Pompeu Fabra (Vilanova del Camí)
Escola Ponent (Granollers)
Escola Ponent (Terrassa)
Escola Pont de l'Arcada (Olesa de Bonesvalls)
Escola Pont de la Cadena (Molins de Rei)
Escola Porcel de Cervera - ZER Pedrera (L'Espluga Calba)
Escola Portitxol (Torroella de Montgrí)
Escola Pràctiques (Barcelona)
Escola Pràctiques II (Lleida)
Escola Prat de la Manta (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Prat de la Riba (Esplugues de Llobregat)
Escola Prat de la Riba (Reus)
Escola Prim (Barcelona)
Escola Príncep de Viana (Lleida)
Escola Progrés (Badalona)
Escola Provençana (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Puig Cavaller (Gandesa)
Escola Puig d'Agulles (Corbera de Llobregat)
Escola Puig d'Arques (Cassà de la Selva)
Escola Puig d'Esquers - ZER Cap de Creus (Colera)
Escola Puig de les Cadiretes (Llagostera)
Escola Puig i Gairalt (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Puig Segalar - ZER Tramuntana (Viladamat)
Escola Puigberenguer (Manresa)
Escola Puiggraciós (La Garriga)
Escola Puigmarí - ZER Baix Camp Sud (Duesaigües)
Escola Puigsoler (Sant Vicenç de Castellet)
Escola Puigventós (Olesa de Montserrat)
Escola Quatre Vents (Blanes)
Escola Quatre Vents (Manlleu)
Escola Rafael Alberti (Badalona)
Escola Rafael Casanova (Badalona)
Escola Rafael Casanova (Sant Boi de Llobregat)
Escola Ramon Berenguer III (Barcelona)
Escola Ramon Casas (Barcelona)
Escola Ramon Gombal - ZER Espernallac (Penelles)
Escola Ramon Llull (Barcelona)
Escola Ramon Llull (El Prat de Llobregat)
Escola Ramon Llull (Rubí)
Escola Ramon Faus i Esteve (Guissona)
Escola Ramon Macip - Dolors Granés (Cardedeu)
Escola Ramon Muntaner (Peralada)
Escola Ramon Sugrañes (Almoster)
Escola Ramón y Cajal (Barcelona)
Escola Ramón y Cajal (Terrassa)
Escola Ramón y Cajal (Ulldecona)
Escola Raval de Cristo - ZER Mont Caro (Roquetes)
Escola Reixac (Montcada i Reixac)
Escola Remolins (Tortosa)
Escola Renaixença (Els Hostalets de Pierola)
Escola Ribatallada (Sabadell)
Escola Riera Alta (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Riera de Ribes (Sant Pere de Ribes)
Escola Riu Clar (Tarragona)
Escola Riu Segre (Lleida)
Escola Riumar (Deltebre)
Escola Rius i Taulet (Barcelona)
Escola Rivo Rubeo (Rubí)
Escola Roc Blanc (Viladecavalls)
Escola Roc Llop i Convalia - ZER Benissanet-Miravet (Miravet)
Escola Rocabruna - ZER El Francolí (Valls)
Escola Rocafonda (Mataró)
Escola Rocalba (Sant Feliu de Pallerols)
Escola Ronçana (Santa Eulàlia de Ronçana)
Escola Rosa Campà - ZER Urgellet (Montferrer i Castellbò)
Escola Rosa Gisbert - ZER Montsià (Masdenverge)
Escola Rosa Oriol Anguera (Lliçà d'Amunt)
Escola Roser Capdevila (Polinyà)
Escola Roser Capdevila (Terrassa)
Escola Rossend Giol - ZER Baix Priorat (Porrera)
Escola Rossend Montané (Olèrdola)
Escola Roureda (Sabadell)
Escola Rubió i Ors (Reus)
Escola Ruda - ZER Val d'Aran (Naut Aran)
Escola Ruiz Amado (Castelló d'Empúries)
Escola Ruiz Giménez (Palamós)
Escola Sa Forcanera (Blanes)
Escola Saavedra (Tarragona)
Escola Sagrada Família (Barcelona)
Escola Sagrada Família (Caldes d'Estrac)
Escola Sala i Badrinas (Terrassa)
Escola Salou (Salou)
Escola Saltells (Cerdanyola del Vallès)
Escola Salvador Dalí (Figueres)
Escola Salvador Espriu (Badalona)
Escola Salvador Espriu (Granollers)
Escola Salvador Espriu (Sant Feliu de Llobregat)
Escola Salvador Espriu (Roda de Barà)
Escola Salvador Espriu (Vidreres)
Escola Salvador Lluch (Gavà)
Escola Salvador Ninot (Sarral)
Escola Salvador Sanromà (Llinars del Vallès)
Escola Samuntada (Sabadell)
Escola Sant Agustí - ZER Ebre (Riba-roja d'Ebre)
Escola Sant Antoni (Sant Vicenç dels Horts)
Escola Sant Bartomeu - ZER Espernallac (Bellmunt d'Urgell)
Escola Sant Bernat (Olesa de Montserrat)
Escola Sant Bernat Calvó (Vil·laseca)
Escola Sant Bonifaci - ZER Riu Set (Vinaixa)
Escola Sant Cristòfor (Begues)
Escola Sant Domènec (Santa Margarida i els Monjos)
Escola Sant Esteve (Caldes de Malavella)
Escola Sant Esteve (Castellar del Vallès)
Escola Sant Esteve - ZER Urgellet (Alàs i Cerc)
Escola Sant Francesc d'Assís (Sant Joan Despí)
Escola Sant Gil (Torà)
Escola Sant Ildefons (Cornellà de Llobregat )
Escola Sant Isidre (Montoliu )
Escola Sant Jaume (El Prat de Llobregat)
Escola Sant Jaume (Portbou)
Escola Sant Jaume (Sant Jaume d'Enveja)
Escola Sant Jaume - ZER L'Oliver(La Granja d'Escarp)
Escola Sant Jaume de Bràfim - ZER Atzavara (Bràfim)
Escola Sant Jeroni (Sant Pere de Riudebitlles)
Escola Sant Jordi (Barcelona)
Escola Sant Joan (Berga)
Escola Sant Jordi (L'Ametlla de Mar)
Escola Sant Jordi (Lleida)
Escola Sant Jordi (Maçanet de la Selva)
Escola Sant Jordi (Mollet del Vallès)
Escola Sant Jordi (Montmeló)
Escola Sant Jordi (Puigverd de Lleida)
Escola Sant Jordi (Sant Jordi Desvalls)
Escola Sant Jordi (Sant Julià del Llor i Bonmatí)
Escola Sant Jordi (Sant Vicenç de Montalt)
Escola Sant Jordi (Sant Vicenç dels Horts)
Escola Sant Jordi (Vilanova i la Geltrú)
Escola Sant Jordi - ZER Riu i Serra (Aldover)
Escola Sant Josep - El Pi (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Sant Josep de Calassanç (Lleida)
Escola Sant Josep (Sant Vicenç dels Horts)
Escola Sant Julià (Sabadell)
Escola Sant Julià (L'Arboç)
Escola Sant Just (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Sant Llàcer (Tortosa)
Escola Sant Llorenç - ZER Montsià (La Galera)
Escola Sant Llorenç del Munt (Terrassa)
Escola Sant Marc de cal Bassacs (Gironella)
Escola Sant Martí (Arenys de Munt)
Escola Sant Martí (Barcelona)
Escola Sant Martí (Cerdanyola del Vallès)
Escola Sant Martí - ZER Val d'Aran (Naut Aran)
Escola Sant Martí (Torrelles de Llobregat)
Escola Sant Miquel  (Aiguamúrcia)
Escola Sant Miquel (Ascó)
Escola Sant Miquel (Castellgalí)
Escola Sant Miquel (Cornellà de Llobregat)
Escola Sant Miquel (Deltebre)
Escola Sant Miquel (Miralcamp)
Escola Sant Miquel del Cros (Argentona)
Escola Sant Nicolau (Canyelles)
Escola Sant Pau (Figueres)
Escola Sant Pau (Sant Pol de Mar)
Escola Sant Pere (Monistrol de Montserrat)
Escola Sant Pere i Sant Pau (Tarragona)
Escola Sant Ramon (El Pla de Santa Maria)
Escola Sant Roc - ZER Riu Ondara (Barbens)
Escola Sant Roc - ZER Riu i Serra (Paüls)
Escola Sant Ròc (Bossòst)
Escola Sant Roc (Olot)
Escola Sant Salvador - ZER Montsià (Godall)
Escola Sant Salvador (Albatàrrec)
Escola Sant Salvador (Cercs)
Escola Sant Salvador (Tarragona)
Escola Sant Salvador d'Horta (Santa Coloma de Farners)
Escola Sant Sebastià - ZER Atzavara (Nulles)
Escola Sant Sebastià - ZER Requesens (Sant Climent Sescebes)
Escola Sant Sebastià (Els Pallaresos)
Escola Sant Vicenç (Mollet del Vallès)
Escola Sant Vicenç (Sant Vicenç de Castellet)
Escola Santa Anna (Castellvell del Camp)
Escola Santa Anna (Premià de Dalt)
Escola Santa Caterina (Vinyols i els Arcs)
Escola Santa Creu de Calafell (Calafell)
Escola Santa Creu (Anglesola)
Escola Santa Eugènia (Girona)
Escola Santa Eulàlia (Berga)
Escola Santa Eulàlia (Sant Pere de Ribes)
Escola Santa Fe  (Sant Julià de Ramis)
Escola Santa Magdalena - ZER La Parellada (El Pont d'Armentera)
Escola Santa Margarida - ZER Alt Berguedà (Gósol)
Escola Santa Margarida (Quart)
Escola Santa Maria d'Avià (Avià)
Escola Santa Maria de Cervelló (Cervelló)
Escola Santa Maria de Gardeny (Lleida)
Escola Santa Perpètua (Santa Perpètua de Mogoda)
Escola Santa Susanna (Santa Susanna)
Escola Santiago Ramon y Cajal (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Santiago Ratés (Vilajuïga)
Escola Santiga (Santa Perpètua de Mogoda)
Escola Schola (Rubí)
Escola Segimon Comas (Sant Quirze de Besora)
Escola Sentfores (Vic)
Escola Serena Vall (Sant Andreu de Llavaneres)
Escola Serra Major - ZER L'Aglà (La Vilella Baixa)
Escola Serra de Marina (Santa Coloma de Gramenent)
Escola Serra de Miralles (Tordera)
Escola Serra de Picamill - ZER Berguedà Centre (Vilada)
Escola Serra de Prades - ZER Montsant-Serra de Prades (Prades)
Escola Serra de l'Obac (Terrassa)
Escola Serralavella (Ullastrell)
Escola Serrallo (Tarragona)
Escola Serraparera (Cerdanyola del Vallès)
Escola Serrat Voltor - ZER Alt Berguedà (Vallcebre)
Escola Sesmon d'Oló (Santa Maria d'Oló)
Escola Setelsis (Solsona)
Escola Setze de Febrer - ZER Mediterrània (Sant Jaume d´Enveja)
Escola Silvestre Santaló (Salt)
Escola Sinera (Arenys de Mar)
Escola Sobirans (Arenys de Munt)
Escola Solcunit (Cunit)
Escola Soler de Vilardell (Sant Celoni)
Escola Soriano Montagut (Amposta)
Escola Sot del Camp  (Sant Vicenç de Montalt)
Escola Splai (Barcelona)
Escola Subirats - ZER Subirats (Subirats)
Escola Suris (Cornellà de Llobregat)
Escola Tàber (Barcelona)
Escola Tabor (Barcelona)
Escola Tagamanent (La Garriga)
Escola Taialà (Girona)
Escola Tanit (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Taquígraf Garriga (Esparreguera)
Escola Tarragona (Tarragona)
Escola Taula Rodona (Sant Quirze del Vallès)
Escola Taxonera (Barcelona)
Escola Teresa Altet (Rubí)
Escola Teresa Bergadà (Alguaire)
Escola Teresa Claramunt (Sabadell)
Escola Teresa de Pallejà (Fortià)
Escola Teresa Godes i Domènech (El Montmell)
Escola Teresa Miquel i Pàmies (Reus)
Escola Teresa Subirats i Mestre - ZER Montsià (Mas de Barberans)
Escola Teresina Martorell (El Vendrell)
Escola Terra Nostra (Olost)
Escola Tiana de la Riba (Ripollet)
Escola Tibidabo (Barcelona)
Escola Timbaler del Bruc (Barcelona)
Escola Timorell - ZER Vall de l'Aranyó (Castelldans)
Escola Tiziana (Tiana)
Escola Tomàs Raguer (Ripoll)
Escola Torre Barona (Castelldefels)
Escola Torre Llauder (Mataró)
Escola Torre Queralt (Lleida)
Escola Torre Roja (Sant Pere de Vilamajor)
Escola Torre d'en Reig (Vilabertran)
Escola Torre de la Llebre (Rubí)
Escola Torre de la Miranda (Cornellà de Llobregat)
Escola Torrent d'en Melis (Barcelona)
Escola Torrent de Can Carabassa (Barcelona)
Escola Torreforta (Tarragona)
Escola Torreguitart (Sabadell)
Escola Torrelameu-ZER Argelaga (Torrelameu)
Escola Torres Amat (Sallent)
Escola Torres Jonama (Mont-ras)
Escola Torres Jonama (Palafrugell)
Escola Torrescasana (La Torre de Claramunt)
Escola Tramuntana - ZER Empordà (Pons de Molins)
Escola Turó de Can Mates (Sant Cugat del Vallès)
Escola Turó del Cargol (Barcelona)
Escola Turó del Drac (Canet de Mar)
Escola 1 d'Abril - ZER Ebre (La Palma d'Ebre)
Escola Ull del Vent (La Bisbal del Penedès)
Escola Vaixell Burriac (Vilassar de Mar)
Escola Valeri Serra (Bellpuig)
Escola Vall de Lord (Sant Llorenç de Morunys)
Escola Vall de Palau (Sant Andreu de la Barca)
Escola Vall del Ges (Torelló)
Escola Vall-llobrega (Vall-llobrega)
Escola Vall Ondara-ZER La Segarra (Ribera d'Ondara)
Escola Valldeflors (Tremp)
Escola Vallmanya (Sant Esteve de Palautordera)
Escola Valldaura (Manresa)
Escola Valldeneu (Sant Martí de Centelles)
Escola Vallgorgina (Vallgorguina)
Escola Vallgarriga (Sant Miquel de Fluvià)
Escola Vallmajor-ZER Elaia (Bovera)
Escola Ventura Gassol (El Morell)
Escola Verd (Girona)
Escola Veïnat (Salt)
Escola Verntallat (La Vall d'en Bas)
Escola Vic-centre (Vic)
Escola Vicente Aleixandre (Martorell)
Escola Vilamar (Calafell)
Escola Vila Parietes (Parets del Vallès)
Escola Vila-romà (Palamós)
Escola Vinya del Sastret (Sant Esteve Sesrovires)
Escola Vinyes Verdes (Sant Llorenç d'Hortons)
Escola 21 d'Abril (L'Aldea)
Escola 25 de Setembre (Rubí)
Escola Vista Alegre (Mataró)
Escola Volcà Bisaroques (Olot)
Escola Volerany (Vilanova i la Geltrú)
Escola Vora Mar (Salou)
Escola Vora del Mar (Cubelles)
Escola Wagner (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Xarau (Cerdanyola del Vallès)
Escola Xoriguer (Centelles)
ZER Alt Segrià (Vilanova de Segrià)
ZER Baix Priorat (Porrera)
ZER Berguedà Centre (Vilada)
ZER El Francolí (Valls)
ZER La Coma (Sudanell)
ZER L'Oliver (Maials)
ZER Montsant-Serra de Prades (Cornudella de Montsant)
ZER Val d'Aran (Naut Aran)
ZER Vall de Ter (Sant Pau de Segúries)