• Imprimeix

El primer cicle d'educació infantil a l'escola rural

Escoles que formen part del pla experimental

 

Escola de Borredà - ZER Berguedà Centre (Borredà)

Escola Jorba - ZER El Ventall (Jorba)

Escola Lillet A. Guell (La Pobla de Lillet)

Escola de L’Estany - ZER Moianès Llevant (L’Estany)

Escola Llevant - ZER Gavarresa (Oristà)

Escola Serra de Picamill - ZER Berguedà Centre (Vilada)

Escola de Cabanes (Cabanes)

Escola Carles de Fortuny (Esponellà)

Escola Santa Fe (Medinyà)

Escola Vallgarriga (Sant Miquel de Fluvià)

Escola Sant Blai - ZER Serra Llarga (Algerri)

Escola Sant Bartomeu - ZER Espernallac (Bellmunt d’Urgell)

Escola Timorell - ZER Vall de L’Aranyó (Castelldans)

Escola Sant Climent - ZER Narieda (Coll de Nargó)

Escola Sol Naixent - ZER El Romaní ( Cubells)

Escola El Roser - ZER Plaurcén (El Poal)

Escola L’Espígol - ZER Garrigues Altes (Juncosa)

Escola La Vall Fosca - ZER Pallars Jussà (La Torre de Capdella)

Escola Els Aubis - ZER Riu Set (L’Albí)

Escola Colomina - ZER El Romaní (Montgai)

Escola Ramon Gombal - ZER Espernallac (Penelles)

Escola Montalbà - ZER Riu Corb (Preixana)

Escola de Preixens - ZER El Sió (Preixens)

Escola Abat Ruera - ZER Pedrera (Puiggròs)

Escola Vall Ondara - ZER La Segarra (Ribera d’Ondara)

Escola de Sanahuja - ZER La Segarra (Sanahüja)

Escola Mare de Déu de la Mercè - ZER La Segarra (Sant Ramon)

Escola La Roca - ZER L’Eral (Sarroca de Lleida)

Escola Espígol - ZER Riu d’Ondara (Tornabous)

Escola Jardí - ZER Guicivervi (Verdú)

Escola Mestral - ZER Argelaga (Vilanova de la Barca)

Escola Les Moreres (Aiguamúrcia)

Escola Joan Perucho ( Albinyana)

Escola El Castell - ZER Montsant (Cabacés)

Escola Cabra del Camp - ZER La Parellada (Cabra del Camp)

Escola Puigmarí - ZER Baix Camp Sud ( Duesaigües)

Escola Mare de Déu de l’Esperança - ZER La Parellada (Figuerola del Camp)

Escola Montsant - ZER Montsant (La Bisbal de Falset)

Escola Els Til·lers - ZER El Francolí (La Masó)

Escola les Codinetes (La Nou de Gaià)

Escola de Mont-ral (Mont-ral)

Escola Manuel de Castellví i Feliu - ZER Atzavarà (Vilabella)

Escola del Montroig - ZER Poblet (Vilaverd)

Escola Llorenç Vallespí i Vidiella - ZER Riu Serra (Benifallet)

Escola Sant Bali - ZER Terra Alta- Centre (Bot)

Escola El Verger - ZER Ribera d’Ebre Nord (Garcia)

Escola Pàmies - ZER La font de L’Aiguadí (Ginestar)

Escola El Tormo - ZER Ribera d’Ebre Nord (La Torre de l’Espanyol)

Escola Sant Roc - ZER Riu i Serra (Paüls)

Escola Port rodó- ZER Mestral (Tortosa)

Escola Les Eres - ZER Ribera d’Ebre Nord (Vinebre)